|
» Szlaki Apostolskie » Pielgrzymka do Włoch - autokar
WŁOCHY AUTOKAREM

Terminy: 09.06.2023 - 17.06.2023
CENA: 1 000 PLN + 390 EURO
WENECJA, PADWA, ASYŻ, CASCIA, RZYM, POMPEJE, NEAPOL, SAN GIOVANNI ROTONDO, MONTE SANT’ANGELO, LANCIANO, MANOPELLO, LORETO
PROGRAM 1 DZIEŃ Trasa I: Gdańsk 0:00,Elbląg 1:00,Ostróda 2:00,Olsztyn 2:30,Mława 3:30,Płońsk 4:30,Warszawa 5:00,Radom 6:15,Skarżysko Kam.7:00,Kielce 7:30,Miechów 8:30,Klimontów 8:45,Kraków- Łag.10:30,Katowice 11:30,Gliwice 12:00.Mszana 13:00 Trasa II: Siemiatycze 0:30,Łosice 1:00,Siedlce 1:30,Międzyrzec 2:00,Radzyń Podl.2:30,Kock 3:00,Lubartów 3:30,Lublin 4:00,Puławy 5:00,Radom 6:15
2 DZIEŃ Śniadanie.Przyjazd do WENECJI,płynięcie statkiem turystycznym na Plac św.Marka.Przejazd do PADWY zwiedzanie Bazyliki Św.Antoniego Msza Św. i modlitwa przy grobie Świętego.Przejazd na obiadokolację i nocleg.
3 DZIEŃ Po śniadaniu przejazd do ASYŻU – nawiedzenie Bazyliki św.Franciszka oraz św.Klary,a także innych miejsc związanych z życiem tych świętych.Msza św.w Bazylice św.Franciszka.Nawiedzimy grób młodego błogosławionego Carlo Acutisa w Sanktuarium Wyrzeczenia.Przyjazd do CASCIA- miasta Św.Rity – patronki od spraw trudnych i niemożliwych.Nawiedzenie Bazyliki,Modlitwa przy grobie Świętej.Obiadokolacja i nocleg.
4 DZIEŃ Śniadanie.Msza Św.Przejazd do WATYKANU.Nawiedzenie Bazyliki Św.Piotra.Modlitwa przy grobie Ojca Św.Jana Pawła II. Zwiedzanie:Zamek Anioła (z zewnątrz),Plac Navona,Panteon,Plac Wenecki,Kapitol,Forum Romanum,Koloseum (z zewnątrz),Fontanna di Trevi.Przejazd na obiadokolację nocleg do hotelu.
5 DZIEŃ Śniadanie.Przejazd do POMPEI Msza Św.w Sanktuarium Królowej Różańca Św.Przejazd do NEAPOLU – Nawiedzenie grobu Ojca Dolindo.Tysiąc modlitw nie jest warta tyle,co ten jeden akt oddania się: [...] „O Jezu,oddaję Ci się,Ty się tym zajmij!” –powiedział neapolitańskiemu kapłanowi,ojcu Dolindo Ruotolo sam Pan Jezus,zapewniając,że ma ona potężną moc! Przejazd do SAN GIOVANNI ROTONDO.Zwiedzanie miejsc związanych z życiem Ojca Pio.Obiadokolacja i nocleg.
6 DZIEŃ Śniadanie.Msza św.w bazylice O.Pio.Następnie przejazd do MONTE SANT`ANGELO gdzie znajduje się Sanktuarium Świętego Michała Archanioła – jedynego Sanktuarium konsekrowanego przez samego Michała Archanioła.Modlitwa i zwiedzanie Sanktuarium.Powrót do SAN GIOVANI ROTONDO.Obiadokolacja i nocleg.
7 DZIEŃ Śniadanie.Przejazd do LANCIANO,gdzie w VIII w.Miał miejsce Cud Eucharystyczny.Msza Św. w sanktuarium Cudu Eucharystycznego.Przejazd do MANOPELLO nawiedzenie sanktuarium gdzie znajduje się relikwia chrześcijańska,na której uwieczniony jest wizerunek z twarzą Jezusa Chrystusa.Obiadokolacja i nocleg w okolicy LORETO.
8 DZIEŃ Śniadanie,LORETO - Msza Św.Zwiedzanie Sanktuarium Santa Casa,miejsce kultu Maryjnego,z tzw.Świętym Domkiem,który jest nazaretańskim domem Maryi,modlitwa,Nawiedzenie Cmentarza z Polskimi Żołnierzami.Przejazd na nocleg do TARVISIO.Obiadokolacja i nocleg.
9 DZIEŃ Śniadanie.Msza Św.Przejazd do Polski.Powrót w godzinach wieczornych.
CODZIENNIE UCZESTNICZYMY WE MSZY ŚWIĘTEJ
ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENĘ: Autokar kl. Turystycznej Pakiet ubezpieczeń Noclegi w hotelach ( pokoje 2 os. i 3 os.) Wyżywienie wg programu Opieka pilota, opieka duchowa Składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego
ŚWIADCZENIA NIE ZAWARTE W CENĘ: Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, bilety na metro w Rzymie, parkingi, wjazdy do miast, winiety, miejscowi przewodnicy, rejs statkiem na Plac św. Marka do WENECJI - 70Euro
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji od organizatora niezależnych. Szczegóły ustala pilot w porozumieniu z kierownikiem grupy.
(ptr)
|
|