|
» Na szlaku w Medjugorie » SYLWESTER W MEDJUGORIE
SYLWESTER W MEDJUGORIE
MEDJUGORIE, MOSTAR, WODOSPADY KRAVICE, TIHALINA
Termin: 29.12.2019 – 05.01.2020 Cena: 550 zł + 180 Euro termin potwierdzony!
1 DZIEŃ: TRASA I: Białej Podl. 4.00, Międzyrzec Podl. 4:30, Siedlce 5:15, Zakręt 6:30, Warszawa Dw. Zach. 7:30, Piotrków Tryb. 9:30, Częstochowa – Msza Św. 11:30, Katowice 14:30, Nocleg na terenie Czech. TRASA II: Międzyrzec Podl. 3:30, Radzyń Podl. 4:00, Lublin 5:00, Kraśnik 6:00, Janów Lub. 6:30, Biłgoraj 7:00, Józefów 7:30, Jarosław 8:30, Przemyśl 9:00, Rzeszów 10:00, Tarnów 11:00, Kraków Łagiewniki 12:30 - Msza Św. Nocleg w Czechach. Na terenie Polski wyżywienie we własnym zakresie.
2 DZIEŃ: Msza św. Śniadanie. Przejazd przez Czechy, Austrię, Chorwację na terytorium Bośni i Hercegowiny - gdzie znajduje się miejsce objawień Matki Bożej. Przyjazd do Medjugorie w godz. wieczornych. Obiadokolacja, zakwaterowanie i nocleg w pensjonacie blisko kościoła.
0d 3 do 6 dnia- Wspólny udział w Międzynarodowej Mszy św. i różańcu w parafialnym kościele św. Jakuba; Droga Krzyżowa na GÓRZE KRIŻEVAC; wejście na GÓRĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO i wspólny różaniec. Spotkanie w OAZIE CENACOLO–WIECZERNIKU z młodzieżą ze Wspólnoty Cenacolo, którzy opowiadają jak poprzez wiarę i pracę uwolnili się z różnego typu uzależnień i nałogów. Spotkanie ze Wspólnotą Błogosławieństw poświęcone zawierzeniu swojego życia Matce Bożej. Spotkanie w zamku z Patrickiem i Nancy byłymi kanadyjskimi multimilionerami, którzy pod wpływem Matki Boskiej Medjugorskiej doznali nawrócenia, spotkania z osobami widzącymi Matkę Bożą oraz zakonnikami pracującymi w Sanktuarium Królowej Pokoju – spotkania uzależniamy od dyspozycyjności tych osób. Wyjazd do MOSTARU – miasta znajdującego się na liście UNESCO, jest to kraina meczetów, tureckich domów i mostów - Czas wolny na regionalną kawę i zakup pamiątek. Następnie przejazd nad WODOSPADY KRAVICE Dnia 31.XII.2016r. Spektakl (żywa szopka) zorganizowany przez Wspólnotę Cenacolo. W noc Sylwestrową w Parafii Św. Jakuba o godzinie 23.00 Uroczysta Msza Święta - powitanie Nowego Roku wraz z Królową Pokoju. Po Mszy św. integracyjne spotkanie w pensjonacie. Udział w objawieniu Matki Bożej dla Mirjany Soldo w dniu 02.I.2017r. między godz. 8.30 a 9.00
7 DZIEŃ: Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną. Msza św. w TIHALINIE. Obiadokolacja i nocleg.
8 DZIEŃ: Msza św. na terenie Polski. Wyżywienie we własnym zakresie. Powrót w godz. wieczornych. Codziennie uczestniczymy we wspólnej Mszy Św.
Świadczenia: transport autokarem wyposażonym w klimatyzację, WC, barek, wideo; 5 noclegów w Medjugorie 2 noclegi w Czechach lub na Węgrzech w Medjugorie każdego dnia 2 posiłki: śniadanie i obiadokolacja ubezpieczenie obejmujący KL /koszt leczenia za granicą/ do 20 tys. euro oraz 3 tys. euro NNW opieka duszpasterza i pilota Świadczenia nie zawarte w cenie: wyjazd do Mostaru – 10 Euro
Rezerwację potwierdza wpłata zaliczki. Pełną kwotę w złotówkach należy dokonać miesiąc przez wyjazdem. Opłaty w Euro dokonujemy dla pilota grupy – w autokarze lub na konto Biura. Zabieramy ze sobą m.in.: ważny dowód osobisty lub paszport, telefon ze słuchawkami w celu odbioru tłumaczenia Mszy św. i Adoracji Najświętszego Sakramentu na język polski, lekarstwa – które przyjmujemy, wygodne obuwie. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji od organizatora niezależnych. Szczegóły ustala pilot w porozumieniu z kierownikiem grupy.
(piotr)
|
|